O naszej klinice
Lecznica stomatologiczna Gocław
– najwyższa jakość w przyjaznych warunkach.

Wysoki standard usług i wykwalifikowany personel przyczynił się do bardzo szybkiego rozwoju lecznicy, efektem czego była zmiana siedziby w 2003 roku. Wtedy właśnie została utworzona dziewięciogabinetowa klinika oferująca każdy zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych, która działa przy ul. Fieldorfa 5 na warszawskim Gocławiu.

Dzięki tak licznemu i wykształconemu personelowi nasza lecznica oferuje swoim pacjentom kompleksowy zakres usług stomatologicznych: leczenie zachowawcze, profilaktykę, ortodoncję, implantologię, chirurgię, leczenie dzieci i dorosłych w narkozie lub przy zastosowaniu gazu rozweselającego, leczenie pod mikroskopem, cyfrową diagnostyką RTG oraz pantomogram z cefalometrią i tomografię cyfrową 3D. Prowadzimy również całodobowy ostry dyżur stomatologiczny.

Dążąc do ciągłego rozwoju, idziemy za nowymi trendami stomatologicznymi poprzez inwestycję w nowoczesny sprzęt medycznych renomowanych marek, które pozwalają nam zapewnić kompleksowe leczenie oraz diagnostykę. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, z należnym mu szacunkiem, wykorzystując wiedzę i nasze doświadczenie.

Czym jest ostry dyżur stomatologiczny?

Ostry dyżur stomatologiczny czy też pogotowie stomatologiczne to usługa, która skupia się na doraźnym zmniejszeniu dolegliwości bólowych w jamie ustnej. Z uwagi na to, że ból zęba często pojawia się znienacka — świadczymy pomoc nawet w dni świąteczne czy w środku nocy. Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej i najskuteczniej zredukować dyskomfort wynikający z bólu.

Zalecamy skorzystanie z usługi, jaką jest dyżur stomatologiczny w momencie, gdy dojdzie do:

  • Powstania nagłego bólu w jamie ustnej, zarówno zęba mlecznego, jak i stałego
  • Odczuwalnego pogorszenia stanu zdrowia jamy ustnej niemożliwego do powstrzymania z pomocą tradycyjnych doraźnych środków leczniczych
  • Pojawienia się krwotoku w jamie ustnej
  • Powstania wyjątkowo silnej opuchlizny dziąseł
  • Gdy natężenie bólu w jamie ustnej martwi pacjenta do takiego stopnia, że jego pozostawienie może doprowadzić do znacznego pogorszenia stanu zdrowia.

Nasze kompleksowe podejście do leczenia nagłych przypadków pozwala na szybkie pozbycie się czynników mogących zagrozić zdrowiu jamy ustnej. Lepiej natychmiast rozpocząć leczenie stomatologiczne niż podejmować często bezskuteczne próby redukowania bólu z pomocą środków przeciwbólowych.

Gabinet przyjazny dzieciom
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie stomatologii
Najwyższej jakości narzędzia specjalistyczne oraz materiały
W razie potrzeby pomożemy Ci w każdej chwili
Edukujemy najmłodszych w dbaniu o ich zęby
Zapewniamy bardzo korzystne cenowo usługi stomatologiczne

Gabinet przyjazny dzieciom
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie stomatologii
Najwyższej jakości narzędzia specjalistyczne oraz materiały
W razie potrzeby pomożemy Ci w każdej chwili
Edukujemy najmłodszych w dbaniu o ich zęby
Zapewniamy bardzo korzystne cenowo usługi stomatologiczne
Umów wizytę