Najczęściej zadawane pytania

Na wizytę czekamy ok 2-3 tygodnie.

Oczywiście, w Naszej przychodni można wykonać zarówno RTG punktowe, jak również pantomogram, cefalometrię oraz tomografię komputerową.

Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą płatniczą.

Nie ma różnic cenowych pomiędzy wizytami planowymi, a dyżurowymi. Prosimy jednak pamiętać, że dokładne koszty związane z leczeniem przedstawia lekarz podczas wizyty w gabinecie.

W naszej przychodni pracują lekarze dentyści, którzy specjalizują się w takich dziedzinach jak: stomatologia zachowawcza, chirurgia, protetyka, ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, endodoncja (również pod mikroskopem), stomatologia dziecięca (m.in. leczenie w sedacji), periodontologia, stomatologia estetyczna oraz implantologia. Jeżeli zastanawiają się Państwo, do której kategorii zalicza się interesujące Państwa leczenie, prosimy o kontakt z Naszą rejestracją, która chętnie udzieli wszelkich informacji.

Oczywiście, każdy ząb można usunąć w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Skaling w ramach NFZ przysługuje raz w roku kalendarzowym, jednak zaleca się wykonywanie takiego zabiegu ok 2 razy do roku.

Najlepszym rozwiązaniem będzie umówienie się na wizytę adaptacyjną do lekarza specjalizującego się w stomatologii dziecięcej. Dziecko podczas takiej wizyty ma możliwość oswojenia się z nowym miejscem, lekarzem oraz gabinetem stomatologicznym.

Umów wizytę